S2500

Futurelab Sorter, LIS veya HIS’dan aldığı bilgilerle kan alma tüplerini yüklemek ve ayrıştırmak için kullanılan otomatik tüp yükleme ve ayrıştırma sistemidir. Klinik laboratuarlarda, özellikle numune girişi alanındaki ön analitik evredeki iş akışını geliştirir ve laboratuar çalışanlarının zamanlarını daha verimli hale getirmelerini ve ana görevlerine yoğunlaşmalarını sağlar.

Technicial Specifications

Tüp Kapasitesi 800 tüp kapasiteli toplu halde kolay ve kesintisiz numune yükleme.
Numune Belirleme Tüplerin tanımlanması, kapak rengine (isteğe bağlı) ve / veya barkod bilgisine veya LIS tarafından aktarılan kurallara dayalı kullanıcı tanımlı kurallar vasıtasıyla gerçekleşir.
Sürekli Atış Sistem kesintisiz olarak sürekli akış temelinde çalışır. Numune yükleme için cihazın durmasına gerek yoktur.
Kullanılabilir Tüpler Futurelab S2500 her çeşit kan alma tüpünü sınıflandırabilir. Uzunlugu 76 – 120 mm ve çapı 8 – 19 mm olan silindirik tüpler makineyle kolayca işlem görür.
Hızlı İşleme ve Ayrıştırma Futurelab S2500 saatte 2500’e kadar tüp işleyebilir ve laboratuvarda yoğun saatlerde oluşan tıkanıklıkları kolayca giderebilir.
Ayrıştırma Tanımlanan tüpler bir konveyörle taşınır ve daha sonra kapılar yardımı ile hedef çekmeceye yönlendirilir. Tanımlanamayan tüpler konveyörün sonundaki kutuda toplanır.